Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu Tanı ve Tedavisi

490.00 

Üç bölüme ayrılmış 7 dersten oluşan bu eğitimde Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu’nun tanı ve tedavisi anlatılmaktadır. Eğitimi izlerken ya da tercihen izledikten sonra 1 ay boyunda Dr. Mehmet Akif Ersoy’a soru sorabilirsiniz.

Kategoriler:

Açıklama

Üç bölüme ayrılmış 7 dersten oluşmaktadır.

Bu eğitimde Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu’nun tanı ve tedavisi anlatılmaktadır. Eğitim Prof. Dr. Mehmet Akif Ersoy Ege Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda çalışmakta ve özellikle erişkinlerde dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu alanında araştırmalarını sürdürmekte ve hasta tedavi etmektedir. Bu eğitimde dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu ya da diğer adıyla hiperkinetik bozukluğunu bir klinisyen ve araştırmacı psikiyatristten öğrenme fırsatı bulacaksınız.

Eğitimi izlerken ya da tercihen izledikten sonra 1 ay boyunda Dr. Mehmet Akif Ersoy’a soru sorabilirsiniz. Diğerseniz sorularınızı “Eğitim Verenle İletişim Kur” butonunu kullanarak özel olarak sorabileceğiniz gibi, eğitim için açılmış özel grupta sorularınızı sorduğunuzda diğer grup üyelerinin de katkılarını almanız mümkün olabilir.