Bütün Eğitimler

490 TL

Bu eğitimde şizofrenik bozukluk gibi ağır yıkımla giden ve psikososyal becerileri olumsuz etkileyen bozuklukları olan hastaların günlük hayata katılımlarını sağlayacak yaşam konforlarını arttıracak toplumsal ruhsal becerileri geliştirecek olan müdahaleler anlatılmaktadır.

FAZLASI...

9 Ders
490.00 TL

Şiddet nedir? Şiddet türleri nelerdir?; Aile içi şiddet; Toplumsal şiddet; Cinsel şiddet; Şiddet görmüş kişi ile görüşmede öykü alma; Şiddet mağdurlarına yönelik danışmanlık sürecinde seansların yapılandırılması; Şiddete yönelik danışmanlıkta kullanılan yöntemler

FAZLASI...

6 Ders
950 TL

Öğrenci Koçluğu, Eğitim Koçluğu Yaklaşımı ve Uygulamaları; Aile Koçluğu; Temel Psikoloji Bilgileri; NLP (Nöro-Linguistik Programlama / Beyin Dili Programlama)

FAZLASI...

15 Ders
490 TL

FAZLASI...

21 Ders
490 TL

İki günlük bir eğitimdir. Üç bölüme ayrılmış 7 dersten oluşmaktadır. Birinci bölümde genel olarak Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu Anlatılmaktadır. İkinci bölümde ise daha ağırlıklı olarak DEHB’nin insan ilişkilerinde ve evlilikteki etkilerine daha ağırlıklı olarak yer verilmiştir. DEHB’ye psikolojik ve psikososyal müdahaleyle ilgili bilgi verilmektedir.

FAZLASI...

7 Ders
100 TL

Yalnızca iki derste şizofreni ve diğer psikotik bozukluklarla ilgili temel bilgileri gözden geçiren bir eğitim.

FAZLASI...

2 Ders
950 TL

Bu eğitimde yaşam koçluğunun temel prensipleri sekiz derste anlatılmaktadır.

FAZLASI...

17 Ders
790 TL

AGTE; GISD-A; BENTON-F; Bender Gestalt; KENT EGY; PEABODY; BEİER Cümle Tamamlama Testi; METROPOLITAN Okul Olgunluğu Testi bu derste pratik uygulaması anlatılan testlerdir.

FAZLASI...

10 Ders